Wizyta w Domu Dziecka „Przystań” w Skarżysku-Kamiennej

Nie od dziś wiadomo, że prezenty, choćby najskromniejsze, stanowią odzwierciedlenie naszych najskrytszych marzeń. Pamiętając o tym, odwiedziliśmy podopiecznych Domu Dziecka „Przystań” w Skarżysku-Kamiennej. Początek Nowego Roku to niewątpliwie wyjątkowy czas, kiedy można spełnić marzenia niejednego dziecka.

Przedstawicielki Szkolnego Klubu Wolontariusza- A. Grzyb, J. Kolasa, Z. Kolasa, K. Lis, K. Kuźdub, A. Kwaśniewska, N. Sadowska i P. Smorągiewicz, pod opieką Pani Renaty Wilk, zawiozły promienny uśmiech, nutkę optymizmu, pogody dycha oraz prezenty podopiecznym tego domu. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci zarówno przez wychowanków, jaki i przez pracowników. Wolontariuszki zwiedziły dom dziecka i miały okazję poznać wszystkich jego mieszkańców.

Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w zbiórkę i ofiarowali maskotki, gry planszowe, artykuły szkolne, kosmetyki, perfumy, słodycze itp. Pragniemy również podziękować Pani Urszuli Figarskiej za zakupienie kosmetyków dla każdego z podopiecznych oraz Panu Wojciechowi Kolasie, który towarzyszył nam w wyjeździe do Domu Dziecka.

Renata Wilk

Skip to content