Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

W dniu 23.11.2017 roku w naszej szkole odbyła się Kampania „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” zorganizowana przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. Pani Iwona Kwaśniewska, dyrektor szkoły powitała zaproszonych gości: pana podinspektora Dariusza Frączka – Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, pana Zdzisława Duliasa, Wójta Gminy Wierzbica, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

Po spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie klas IV-VII, podzieleni na trzy grupy, kolejno oglądali film dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dowiedzieli się o zasadach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas zajęć warsztatowych oraz sprawdzali swoje umiejętności na rowerowym torze przeszkód. Na zakończenie uczniowie otrzymali zestawy odblaskowe. Dzień pełen wrażeń na długo pozostanie w ich pamięci. 

Artykuł z kampanii w naszej szkole można zobaczyć pod linkiem poniżej:

https://radioplus.com.pl/region/ruda-wielka-blyszczy-27025

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Skip to content