Finał Szlachetnej Paczki

SzPW bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka. Wybraliśmy sześcioosobową rodzinę, która mieszka w jednym pomieszczeniu. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły udało nam się zrealizować wszystkie potrzeby tejże rodziny. Prezenty zawierały w sobie głównie żywność, odzież, obuwie i środki czystości, ale również artykuły szkolne, pościel i ręczniki. Zebrane produkty zapakowaliśmy i dostarczyliśmy 12 grudnia do magazynu, który w tym roku mieścił się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbicy.

Wolontariusze z naszego gimnazjum pełnili również dyżury w magazynie, pomagali w pakowaniu i dostarczaniu prezentów dla rodzin z Wierzbicy, Jastrzębia, Kowali, Orońska i Skaryszewa. Szlachetna Paczka to mnóstwo prezentów, radości, ciepła i przede wszystkim nadziei na lepsze jutro.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy włączyli się w realizację tego projektu.

Renata Wilk

SONY DSCSONY DSC

 

SONY DSC

Skip to content