Finał Szlachetnej Paczki 2016

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła już po raz trzeci przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka. Wybraliśmy czteroosobową rodzinę, która mieszka w starym domu po dziadkach. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, nauczycieli, uczniów naszej szkoły oraz parafian Rudy Wielkiej udało nam się zrealizować wszystkie potrzeby tejże rodziny. Prezenty zawierały w sobie głównie żywność, odzież, obuwie i środki czystości, ale również artykuły szkolne i pościel. Zebrane produkty zapakowaliśmy i dostarczyliśmy 11 grudnia do magazynu, który w tym roku po raz drugi mieścił się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbicy. Szlachetna Paczka to mnóstwo prezentów, radości, ciepła i przede wszystkim nadziei na lepsze jutro.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy włączyli się w realizację tego projektu.

Renata Wilk

Zapraszamy do galerii

Skip to content