Dzień Edukacji Narodowej

DEN

Tegoroczne obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole 15 października. Po raz kolejny można było podziękować nauczycielom za ich trud i wyrazić to podczas akademii.

Program artystyczny przygotowany przez uczniów zawierał w sobie wiele słów życzliwości. Piosenki o nauczycielach oraz wywiad z uczniami wprowadziły wszystkich obserwatorów w klimat Święta Nauczycieli.

Kolejnym punktem programu był pokaz mody. Gimnazjaliści zaangażowali się
w wykonanie strojów i przedstawili nowe trendy i wzory dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Spotkało się to z dużą dawką śmiechu. W kuluarowych rozmowach, nauczyciele już szukają odpowiednich dla siebie strojów. Na koniec programu wystąpił debiutujący w nowym składzie szkolny kabaret BIS. Młodzi satyrycy pokazali jak trudna jest praca nauczyciela we współpracy z rodzicami.

Wszyscy zebrani z zainteresowaniem i uśmiechem oglądali występ artystów i nagrodzili je wielkimi brawami. Życzenia, kwiaty i tort w imieniu rodziców przekazały przedstawicielki Rady Rodziców.

Dyrektor szkoły pani Iwona Kwaśniewska dziękując wszystkim za przygotowanie uroczystości, również złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyła nagrody wyróżnionym przez nią nauczycielom: p.Annie Janek, p.Renacie Wilk, p.Magdalenie Gołębiowskiej. Następnego dnia Pani dyrektor odebrała nagrodę Wójta Gminy Wierzbica, za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Skip to content