Szlachetna Paczka

40 paczek – oto tegoroczna edycja Szlachetnej Paczki w naszej szkole. Lecz tak naprawdę bardziej liczą się wartości niewymierne – zaangażowanie, bezinteresowność, hojność. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło -wolontariuszom, uczniom, parafianom, nauczycielom oraz rodzicom wolontariuszy p. Dorocie i Tomaszowi Płokita oraz p. Wojciechowi Kolasie, którzy pomogli nam w dostarczeniu paczek.

10 grudnia dostarczyliśmy paczkę do magazynu rejonu w GOK w Wierzbicy, który ogrzewała świąteczna atmosfera dzięki choince, ciastom i granej z głośników muzyce bożonarodzeniowej. Poczęstowano nas herbatką i ciastami oraz wręczono gratulacyjny dyplom.

Za cały trud i zaangażowanie, szczodrość – i to tę najważniejszą, bo płynącą z serca – ogromnie wszystkim dziękujemy! Mamy nadzieję, że przeżycia z finału Szlachetnej Paczki będą owocowały jeszcze długo po minionym weekendzie cudów. Tymczasem jedyne, co możemy zrobić w podziękowaniu, to życzyć wszystkim ciepłych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech będą dalszym ciągiem wielkich cudów niesienia dobra.

Renata Wilk

Skip to content