„Czas rozwinąć skrzydła”

W dniu 21 czerwca o godz. 10.00 w budynku naszej szkoły rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Absolwenci tradycyjnie zatańczyli poloneza i zaprezentowali część artystyczną. Hasłem akademii były słowa – „Czas rozwinąć skrzydła”. Uczniowie w programie słowno-muzycznym podziękowali za trud nauki i chwile spędzone w szkole. Każdy z absolwentów otrzymał od wychowawczyni pani Iwony Kwaśniewskiej, pani dyrektor Elżbiety Nowak i wicedyrektor Małgorzaty Piszczek pamiątkowe dyplomy oraz świadectwa ukończenia szkoły.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy panią Barbarę Drelę, która odeszła na emeryturę. Panie dyrektorki podziękowały za wszystkie lata współpracy i życzyły spełnienia marzeń oraz odpoczynku.

Następnie głos zabrał sekretarz Gminy Wierzbica p. Eugeniusz Andrzej Wolszczak. W swoim wystąpieniu podkreślił ogrom starań i wysiłków nas wszystkich: dyrekcji, pracowników szkoły oraz uczniów.

Część akademii stanowiło uroczyste wręczenie nagród książkowych ufundowanych przez Radę Rodziców. Z rąk Dyrekcji i wychowawców otrzymali je wyróżniający się uczniowie, którzy osiągnęli w klasach 4-7 średnią roczną co najmniej 4,75 oraz bardzo dobre zachowanie.

Dalsza część uroczystości odbyła się już w klasach lekcyjnych, gdzie nauczyciele wręczyli świadectwa swoim wychowankom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Skip to content