Mikołajki w klasie III b

Grudzień to magiczny miesiąc. Zaczyna się zima, robi się biało i mroźno i oczywiście wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Świętego  Mikołaja! Bo któż nie lubi dostawać prezentów?  Dzieci piszą do Niego listy z prośbami o wymarzony prezent. Dorośli, choć nie przyznają się do tego, również mają nadzieje, że dla nich znajdzie się coś w jego olbrzymim worku. 

I w tym roku w klasie  III b odbyły się  klasowe mikołajki. Każdy z uczniów  otrzymał  prezent. Wszystkie dzieci pięknie ubrane  w  czerwone mikołajowe czapki z niecierpliwością oczekiwały przybycia świętego Mikołaja. Od rana panował wielki niepokój czy Mikołaj w tym roku nas odwiedzi. Zmartwione dzieci oczekiwały na przybycie świętego w klasie. Okazało się,  że Mikołaj zostawił worek z prezentami dla dzieci pod choinką. Gdy około godziny 9 usłyszały za drzwiami dzwoniące dzwonki i znane wołanie „ho, ho, ho….” radości nie było końca. Okazało się, że  to panie dyrektor  odwiedzały w salach lekcyjnych uczniów i wręczały osobiście  słodki upominek dzieciom. Wszyscy byli zadowoleni  i szczęśliwi.   

To był dla nas miły i pełen niespodzianek dzień! Na pożegnanie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z gośćmi. Wszystkie dzieci serdecznie dziękują Mikołajowi za słodkie prezenty.
DO ZOBACZENIA ZA ROK !!! 

 Link do zdjęć        https://photos.app.goo.gl/fhCCAQYzsscQZjLW7 

Beata Szewczykowska

Skip to content