Konkurs Profilaktyczny

Drodzy uczniowie pedagodzy szkolni oraz wychowawca świetlicy ogłaszają konkurs profilaktyczny w kl. I-III oraz kl. IV-VIII.

Jeśli jesteś uczniem kl. I-III i pragniesz wykazać się pomysłowością w zakresie bezpiecznego posługiwania się multimediami, a szczególnie internetem czy przeciwdziałania cyberprzemocy, a do tego lubisz tańczyć i śpiewać poszukaj maksymalnie nie więcej niż 3 kolegów czy koleżanek (grupa może liczyć mniej niż cztery osoby). Wymyślcie wspólnie tekst na wspomniany w regulaminie konkursu temat (załącznik), opracujcie układ taneczny do końca marca i prezentacja na konkurs gotowa. Pokazy odbędą się przed powołanym specjalnie jury w szkole. Spośród grup z których zostaną wyłonione zwycięskie drużyny. A dla nich…..Nagrody murowane 🙂

Jeszcze się zastanawiasz? Nie trać czasu – szukaj tancerzy do swojej grupy i do dzieła! Wspólnie macie moc tworzenia a więc – czas na organizacje próby 🙂

Jeśli jesteś uczniem kl. IV-VI udział w konkursie będzie 2 – etapowy i będzie polegał na wykonaniu 2 prac. Pamiętasz lekcje z pedagogiem szkolnym o bezpieczeństwie w internecie? Mam nadzieję, że tak:) Twoja praca domowa z tej lekcji (odpowiedzi na pytania, na które miałeś odpowiadać w poszczególnych grupach – w postaci rysunku ) – to właśnie plastyczna z tej lekcji ewEntualnie prezentacja multimedialna. Ale to nie wszystko. Drugi etap – to film. Nagraj filmik profilaktyczny o tej tematyce, o której rozmawiałeś w grupach podczas lekcji lub wybierz temat z podanych w regulaminie.

Prześlij zarówno pracę i film na platformie Teams lub Librus do organizatorów – mile widziane nagranie filmu na płytę. Pamiętaj, by zarówno przy jednej jak i drugiej pracy umieścić odpowiednie informacje o Twoim imieniu i nazwisku oraz klasie i temacie filmu oraz pracy.

W załączniku znajduje się regulamin całego konkursu

Zachęcamy do zapoznania się i do udziału w nim

Anna Kopycka-Pater

Agnieszka Sieczka

Katarzyna Kwiecień

Skip to content