Rozpoczęcie nauki zdalnej

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Od 25 marca rozpoczynamy zdalne nauczanie. Będziemy realizowali programy nauczania, dokonywali monitoringu postępów, wystawiali oceny.

Sytuacja jest bardzo trudna dla na wszystkich. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z tej formy nauczania. Wymaga od nas mobilizacji, wzajemnego zrozumienia i współdziałania. Wiemy, że wkładacie Państwo wiele trudu pomagając swoim dzieciom w nauce w domu. Doceniamy to i dziękujemy Państwu za zrozumienie.

Doceniamy naszych Uczniów, którzy wykazują bardzo poważne podejście do obecnej sytuacji. Cieszymy się, że rozumiecie fakt, że nauka zdalna jest koniecznością. Jest ona wyzwaniem zarówno dla Was jak i dla nauczycieli.

Staramy się abyście przeszli przez ten trudny czas łagodnie. Uwzględniamy Wasze możliwości sprzętowe, techniczne i psychofizyczne.

Pomocą w odpowiedzi na wiele pytań służą Wam Panie Pedagog. Możecie się z nimi kontaktować, zadawać pytania. Pomogą Wam i udzielą odpowiedzi na wiele pytań. Nauczyciele świetlicy będą udostępniać materiały i podpowiedzą jak spędzić ten trudny czas. Jesteście w kontakcie ze swoimi wychowawcami i nauczycielami uczącymi.

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość i wzajemne zrozumienie. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja

Skip to content