18 Mały Festiwal Szkolnej Piosenki Żeglarskiej „Oj Szanty” w Kozienicach rozstrzygnięty!

Szanty

Po rocznej przerwie Festiwal Piosenki Żeglarskiej powrócił do kalendarza imprez organizowanych przez OPP „Ogród Jordanowski” w Kozienicach. Tradycją już stał się udział przedstawicieli naszej szkoły w tym konkursie. Dzieci bardzo chętnie uczą się nowych szant, ćwiczą wokale, grę na instrumentach oraz układy choreograficzne, aby jak najlepiej zaprezentować się przed komisją. W tym roku nie mogliśmy jednak pojechać do Kozienic – festiwal miał formę wirtualną. Nagraliśmy piosenki w naszej szkole i przesłaliśmy je do organizatora. Miło nam poinformować, że i w tej edycji występy uczniów z Rudy Wielkiej zostały wyróżnione.

W kategorii zespół klas I-III – 2. miejsce – Dominika Kozicka, Oliwia Boryczka , Maria Szczerbińska, Karolina Nowak, Hanna Kwaśniewska.

W kategorii zespół klas IV-VIII – 1. miejsce – Lena Szczerbińska, Dominika Wiatrak, Otylia Wróbel, Aleksandra Zawisza, Izabela Śledź.

W kategorii solista IV-VIII – 1. miejsce Kamil Czubak, 2. miejsce Aleksandra Zawisza.

W kategorii duet IV-VIII – 2. miejsce Kamil Czubak i Dominika Kozicka, 3. miejsce Lena Szczerbińska i Jakub Plewiński.

Jury szczególnie wyróżniło Kamila Czubaka przyznając mu nagrodę Grand Prix.

Występy uczniów, dekoracje i nagrania piosenek zostały przygotowane przez panią Dorotę Kwaśniewską i pana Przemysława Kowalskiego.

„Talent masz w sobie, pozwól go odkryć i rozwinąć!” Gratulujemy!

Film z rozstrzygnięcia konkursu znajduje się pod linkiem:

https://fb.watch/aqw9sSR7q3/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Skip to content